Masáže

Klasická masáž

klasická masážPro uvolnění zatuhlé šíje a zad, při bolestech pod lopatkou, nebo po jednostranné zátěži je ideální klasická masáž. Je vhodná k regeneraci nohou a rukou po sportovním a pracovním výkonu. U masáže se provádějí vydatnější a tvrdší hmaty, které odstraňují nahromaděné únavové látky ve svalech např. kyselinu mléčnou. Mechanický účinek klasické masáže spočívá v podpoře návratu žilní krve z periferie do oběhového systému. Během klasické masáže dojde k posílení krevního oběhu, uvolnění svalstva, prokrvení a regeneraci pokožky.

Masážní prostředky používané při masáži jsou čistě přírodní oleje z rostlin, které prohlubují relaxaci a regeneraci Vašeho těla. Při masáži je vhodný klid, uvolnění a teplo, které rozšiřuje kapiláry.

Masáž horkými lávovými kameny

masáž lávovými kamenyTuto masáž bychom mohli charakterizovat jako vysoce relaxační, antistresovou a harmonickou. Používá špičkových olejů a výtečných technik, Vaše tělo se prohřeje pomocí nahřátých lávových kamenů. Blahodárně působí na svalový aparát zad a uvolňuje páteř. Dokáže navodit pocit absolutního klidu a uvolnění, organismus se regeneruje. Klienti na sobě sledují báječné uvolňující účinky ještě několik dní po masáži. Řadí se mezi luxusní masáže, které jsou oblíbené po celém světě.

Baňky - vakuová masáž

baňkováníBaňkování je metoda tradiční čínské medicíny. Léčebně působí zejména na pohybový systém - uvolňuje svalstvo, pomáhá od bolesti, zlepšuje prokrvení. Baňková terapie přináší pomoc a úlevu při bolestech zad, hlavy, nespavosti, psychického napětí a dalších problémech, dodává energii a současně má i významné detoxikační účinky, pro které se tato metoda nejvíce využívá.

Cranio-sakrální terapie (CST)

CraniosacralJe to velmi jemná, neinvazivní technika. Jejím principem je vyšetření mobility (pohyblivosti) craniosakrálního systému, který má v těle každý z nás. Jestliže terapeut diagnostikuje v systému omezení a patologie, které brání zdravým a přirozeným funkcím organismu. Velmi jemně systém koriguje a využívá k tomu i autoregulační schopnost organismu. Metoda je vhodná téměř pro každého: dospělí, děti, těhotné ženy, miminka i senioři.

 

 

Terapie se využívá např.:

  • k harminozaci organismu před operacemi, po operacích, úrazech a nehodách
  • při bolestech hlavy a migrénách
  • pro maminky i miminka
  • při bolestech zad a kloubů
  • po mozkové mrtvici
  • doporučuje se po každém ošetření zubním lékařem
  • k ošetření traumat a posttraumatických symptomů, šoků, apod.