Manikúra

Manikúra

manikúraManikúra se provádí zapilováním nehtů, změkčením kůžičky ve vodní lázni , její zatlačení a ošetření olejíčkem, popř.leštěním a lakováním nehtů. Příjemnou tečkou za každým ošetřením nehtů je lehká masáž ruky, zápěstí a předloktí.

 

 

 

 

 

P-shine

p-shineP-shine je ryze přírodní technika úpravy nehtů a ani používané výrobky neobsahují chemické přísady. Aplikuje se na nehty, které jsou předem upravené a odmaštěné. Poté se do nich vmasíruje pasta, která je složena z včelího vosku, mateří kašičky a křemičité hlinky.Technika P-shine nehty posiluje, podporuje prokrvení a zdravý růst nehtů. Díky této péči se pak nehty nelámou a netřepí. Kromě toho je na nehtu znát i "viditelná změna" - nehty se krásně lesknou a působí upraveně.

 

Gel-lak

manikúra gel-lakNadčasový materiál, který je odolný jako gel, ale nanáší se na nehty jako lak. Je naprosto hypoalergenní a vhodný pro všechny druhy nehtů. Konec oloupaným lakům, vydrží 2-3 týdny, jednoduché nanášení formou lakování. Zpevní přírodní nehet, dodá nehtu pružnost, zaručuje přírodní vzhled, trvanlivost barvy bez poškrábání a olupování.

 

 

 

Nehtová modeláž

nehtová modelážK modeláži gelových nehtů používám špičkové modelážní gely od firmy ABC-Nails, které jsou velmi pružné a při jejich aplikaci není nutné použití kyseliny (primer) k naleptání nehtu. Tím jsou jedinečné na trhu, protože jsou k Vašim nehtům velmi šetrné. V případě nerovných či skvrnitých nehtů lze použít kamuflážní gel, který tyto nedostatky spolehlivě zakryje. Na francouzskou manikúru máme k dispozici tři odstíny bílé, dále různobarevné gely, gely s perletí či s glitry. Těsně před nehtovou modeláží změkčím a zatlačím kůžičku a velmi jemným pilníkem zdrsním povrch nehtu pro správné přilnutí gelu. Kompletní manikúra není vhodná, v případě potřeby doporučuji její provedení o 2-3 dny dříve. Po modeláži ošetřím kůžičku výživným olejíčkem a ruce lehkou závěrečnou masáží.

 

Parafinový kosmetický vosk

parafínový zábalParafinový vosk je velmi vhodný pro vaše ruce v zimním i v letním období. Obsahuje kolagen, vitamíny, bělící extrakt, zabraňuje tvorbě vrásek a má léčebný charakter. Parafínový vosk je ropný produkt, který velmi dobře udržuje teplotu a tím dochází ke zlepšení krevního oběhu. Póry pokožky se působením tepla otevřou , výživné látky se lépe vstřebávají, pokožka si lépe udržuje hydrataci, působí zdravějším dojmem a je hladká. Možnost provést po manikúře, po modeláži i samostatně.