Pedikúra

Základní ošetření

pedikúraPři pedikúře je odstraňována zrohovatělá kůže, nehty zastřiženy a upraveny, aby nohy byly hladké a pěstěné. Odborná péče o nohy vám pomůže zbavit se zarůstajících nehtů či kuřích ok. Před ošetřením je nezbytná dezinfekce pokožky, po které následuje 10-ti minutová bublinková koupel nohou. Do koupele se často používají vonné soli, které podporují uvolnění a změkčení. Po ošetření, úpravě nehtů a nehtové kůžičky je do chodidel vmasírován výživný krém pro jejich zvláčnění.

 

Wellness pedikúra

pedikúraWellness pedikúra je vhodná pro ženy i muže. Jedná se o komplexní ošetření, které v sobě zahrnuje několik procedur. Nabízí úžasnou relaxaci a zároveň dokonalou péči o Vaše nohy, které po jejím skončení zůstanou krásné, hebké a osvěžené.

 

 

 

 

Gel-lak

pedikúra gel-lakNadčasový materiál, který je odolný jako gel, ale nanáší se na nehty jako lak. Je naprosto hypoalergenní a vhodný pro všechny druhy nehtů. Konec oloupaným lakům, vydrží 2-3 týdny, jednoduché nanášení formou lakování. Zpevní přírodní nehet, dodá nehtu pružnost, zaručuje přírodní vzhled, trvanlivost barvy bez poškrábání a olupování.

 

 

 

Lakování

lakování - široká barevná nabídka laků, francie

Nehtové špony Podofix

manikúraAktivní špony Podofix lze použít prakticky na všechny zdeformované, zkroucené a zarostlé nehty. Aplikace tohoto systému je bezbolestná a velmi účinná. Špona je konstruovaná tak, že se velmi snadno přizpůsobí tvaru nehtu a je vyráběna v několika velikostech. Je výborným řešením pro rovnoměrné nastavení napětí pro narovnání nehtu a nemá vliv na každodenní život. Je vhodná i pro děti a diabetiky. Metoda Podofix je účinný způsob, jak obnovit správný růst nehtu tak, aby se zabránilo opakovanému zarůstání. Bližší informace ve studiu.

  • nemocný nehet
  • nemocný nehet
  • nemocný nehet
  • nehet se šponou
  • nehet se šponou
  • nehet se šponou